GENI GH 50R

je přímou reakcí na požadavky evropskeho trhu, který vyžadoval malý kompaktní zaměřovač o maximálním výkonu a rozlišení senzoru s integrovaným přesným laserovým dálkoměrem o velkém dosahu.
99 900 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 640 x 512
Průměr objektivu: 50 mm
Typ produktu: Zaměřovače
Uživatelský manál     Aktivace záměrné osnovy

GENI GH 50R

Videa
Mýval - 30m
Dančí zvěř - 50m
Divočák - 1200m
Porovnání všech zaměřovačů
Mezi hlavní přednosti Geni GH50R patří jeho rozměry, hmotnost a výkonný laserový dálkoměr integrovaný přímo v těle přístroje. Společným jmenovatelem modelů Geni je vysoká spolehlivost, ultimátní odolnost a dokonale jednoduché ovládání, které zvládne na poprvé úplně každý. Vývojáři mysleli při koncipování nového Geni GH50R i na balistickou stránku přístroje a integrovali do něj možnost nahrání vlastnoručně vytvořeného balistického kříže přes mobilní aplikaci InfiRay Outdoor.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Dálkoměr
Dálkoměr
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 640x512px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Šum odpovídající rozdílu teplot (mK) <35mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 50mm
Zvětšení 3x-12x
Zorné pole 8,8° x 6,6°
Oční reliéf 55mm
Průměr očního reliéfu 6mm
Detekce  2600m
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 1024x768px
Typ baterie Vyměnitelná baterie 26650
Výdrž baterie 7,5h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ano
Laserový dálkoměr Ano, do 1000m
Typ připojení USB-C
Voděodolnost IP67
Váha 600g bez baterie
Rozměry 225x100x61,5mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

GENI GH50R
GENI CH50R je vybaven výkonným 12 µm senzorem s vysokým rozlišením 640×512px a 50mm čočkou z germania. Kombinace vylepšeného AMOLED displeje a aktualizovaného algoritmu obrazu poskytuje vysoce kvalitní a perfektně čistý obraz plný detailů.

Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

IDEÁLNÍ VELIKOST S DÁLKOMĚREM
Design GENI GH50R byl navrhnut pro ty, kteří vyžadují lehký a odolný produkt pro šoulání a zároveň skvělou kvalitu obrazu s možností přesně určit vzdálenost pozorované zvěře díky laserovému dálkoměru, který dokáže měřit až do 1km s přesností na +/-1m. Ideální pomocník pro lov v polních honitbách.

DISPLEJ AMOLED
AMOLED displej s HD rozlišením nabízí ostrý obraz, živé barvy a dokonale vykreslenou černou. Displej má vynikající kvalitu obrazu a poskytuje bezchybný výkon i při teplotách bod bodem mrazu.

VYMĚNITELNÁ BATERIE
Vysoce kvalitní a účinná baterie s označením 26650 zajišťuje provoz přístroje po dobu 7,5h. Baterii lze rychle vyjmout a vyměnit za novou.
INFIRAY SENZOR 640x512px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj GENI GH50R disponuje senzorem s rozlišením 640x512px a citlivostí menší než 35 mK.

OVLÁDÁNÍ, KTERÉ ZVLÁDNE KAŽDÝ
Ovládání přístroje bylo navrženo tak, aby bylo co nejpohodlnější a dokázal se v něm vyznat opravdu každý. Tělo produktu je osazeno tlačítky, které jsou při krátkém stisku určeny pro zapnutí, digitální zvětšení, nahrávání a měření vzdálenosti. Zkrátka vše, co potřebujete pro akční lov.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

97 %

Max
Díky. mám to na blaseru a paráda. Kouká to, lehké, malé a dobře se s tím vyváží flinta. Jen ten dálkoměr bych občas využil i na větší vzdálenost.

100 %

Karel
Ideální ten dálkoměr v těle. Jednoznačně bez konkurence.

100 %

Anonym
Parádní!!!

100 %

Felix
paráda, SUPER!

100 %

Martin D
Šlape to jak má!!! maximálně spokojenost!!!