GENI GL 35R

Vznik dlouho očekávané novinky Geni byl podmíněn požadavkem na odolný, výkonný a kompaktní zaměřovač s dálkoměrem. Že se záměr povedl, jsme po našich testech naprosto přesvědčení. S Geni budete vždy znát přesnou vzdálenost svého cíle.
69 900 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 384 x 288
Průměr objektivu: 35 mm
Typ produktu: Zaměřovače
Uživatelský manál     Aktivace záměrné osnovy

GENI GL 35R

Videa
Divočáci - 70m
Porovnání všech zaměřovačů
Geni s originálním designem, avšak vysoce výkonným laserovým dálkoměrem, který je co do přesnosti plně porovnatelný s prémiovými výrobci měřící techniky, dostal do výbavy mimořádně výkonný dobíjecí akumulátor s označením 26650, jež vás nikdy nenechá na holičkách. Dostatek výkonu senzoru s technologií 12 µm pro lov v nestandartních vzdálenostech a jednoduché ovládání přístroje ho přímo předurčily jako specialistu pro lov v otevřených terénech.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Dálkoměr
Dálkoměr
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 384x288px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Šum odpovídající rozdílu teplot (mK) <35mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 35mm
Zvětšení 2,8-11,2x
Zorné pole 7,5°x5,7°
Dioptrická korekce +/- 5
Detekce  1800m
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 1024x768px
Typ baterie Vyměnitelná 26650
Výdrž baterie 8h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ne
Laserový dálkoměr Ano, do 1000m
Typ připojení USB-C
Voděodolnost IP67
Váha 600g
Rozměry 225x100x61,5mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

GENI GL35R
GENI GL35R je vybaven výkonným 12 µm senzorem s vysokým rozlišením 384×288px a 35mm čočkou z germania. Kombinace vylepšeného OLED displeje a aktualizovaného algoritmu obrazu poskytuje vysoce kvalitní a perfektně čistý obraz plný detailů.

Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

IDEÁLNÍ VELIKOST
Design GENI GL35R byl navrhnut pro ty, kteří vyžadují lehký a odolný produkt pro šoulání a zároveň skvělou kvalitu obrazu s možností přesně určit vzdálenost pozorované zvěře díky laserovému dálkoměru, který dokáže měřit s přesností na +/-1m. Ideální pomocník pro lov v polních honitbách.

DISPLEJ AMOLED
AMOLED displej s HD rozlišením nabízí ostrý obraz, živé barvy a dokonale vykreslenou černou. Displej má vynikající kvalitu obrazu a poskytuje bezchybný výkon i při teplotách bod bodem mrazu.

VYMĚNITELNÁ BATERIE
Vysoce kvalitní a účinná baterie s označením 26650 zajišťuje provoz přístroje po dobu 8h. Baterii lze rychle vyjmout a vyměnit za novou.
INFIRAY SENZOR 384x288px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj GENI GL35R disponuje senzorem s rozlišením 384x288px a citlivostí menší než 35 mK.

OVLÁDÁNÍ, KTERÉ ZVLÁDNE KAŽDÝ
Ovládání přístroje bylo navrženo tak, aby bylo co nejpohodlnější a dokázal se v něm vyznat opravdu každý. Tělo produktu je osazeno tlačítky, které jsou při krátkém stisku určeny pro zapnutí, digitální zvětšení, nahrávání a měření vzdálenosti. Zkrátka vše, co potřebujete pro akční lov.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

99 %

Michal
TOPPP!!

99 %

Oliver
Produkt splnil má očekávání. Nemám ani půl slova proti.

100 %

Jakub
Děkuji za výběr, jsem spokojený

95 %

Josef K.
tata mel problem s umistenim na flintu, pouziva jen svenk. Ale uz to jeok.

99 %

Ales V.
Naprosto perfektní a malý!!