HYBRID 50 W

představuje nový milník mezi termovizními zaměřovači. Jeho koncepce je navržena taky, aby uspokojila ty nejnáročnější lovce ve všech ohledech. Propracovaný balistický kalkulátor společně s vysoce přesným laserovým dálkoměrem dělají ze zaměřovače Hybrid HYH50 přítroj pro opravdové znalce termovizní lovecké techniky,
137 000 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 640 x 512
Průměr objektivu: 50 mm
Typ produktu: Zaměřovače
Uživatelský manál     Aktivace záměrné osnovy

HYBRID 50 W

Videa
Pozorování a lov zvěře na různé vzdálenosti
Pozorování divočáků - 70m
byl navržen pro lov na extrémní vzdálenosti na velmi výkonných rážích. Tomu zcela odpovídá jeho je ultimátní odolnost, nezvykle velký oční reliéf a militární vzhled. Hybrid disponuje propracovaným balistickým kalkulátorem, který po změření vzdálenosti zadá přímo na displeji balistickou korekci pro přesný výstřel. Současně lze přímo v aplikaci InfiRay Outdoor balistická data upravovat a měnit profily. Dokonce si uživatel může přes APP upravit a nahrát vlastní balistický kříž, což jsou možnosti zatím nevídané. Hybrid nese název díky svému duálnímu využití. Jedním stiskem tlačítek z něj totiž vytvoříte předsádku. Neskutečně ostrý obraz na velkém AMOLED displeji a sofistikovaně vylepšené digitální zoomování s potlačeným rokladem obrazu Hybrid HYH50 jednoznačně předurčily pro lovce, kteří nemají ve vzdálenostech střelby absolutně žádné limity.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 640x480px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Šum odpovídající rozdílu teplot (mK) <40mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 50mm
Digitální zvětšení 1-8x
Zorné pole 8,8°x6,6°
Dioptrická korekce +/- 5
Detekce  2600m
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 2560x1920px
Typ baterie 2xdock 4400 mAh
Výdrž baterie 6h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ano
Automatické nahrávání videa po výstřelu Ano
Automatický režim spánku Ano
Balistický počítač Ano
Laserový dálkoměr Ano, volitelný - lze dokoupit do 1000/2000m
Typ připojení USB-C
Voděodolnost IP67
Váha 940g
Rozměry 280x77x76mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

HYBRID HYH50W
Hybrid byl stvořen pro všechny, kdo hledají nekompromisní výkon společně s odolným tělem a spoustou praktických a technologických vychytávek. Hybrid je také vybaven balistickým kalkulátorem s přesností až ±1MOA. Hybrid si klade za cíl přinést vám lov jako nikdy předtím.
Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

DISPLEJ PLNÝ BAREV A DETAILŮ
Nový vysoce kontrastní AMOLED displej umožňuje skvělé vykreslení barev, vyšší rychlost odezvy a dokáže vytvářet příjemný a ostřejší obraz. Při vývoji také mysleli na ušetření očí při pozorování a uživatel si může nastavit mód C (cold) nebo W (warm). Dokonalé vykreslení a čistý obraz v každé situaci.

MODERNÍ INFIRAY SENZOR 640x480px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj HYBRID disponuje novým moderním senzorem s rozlišením 640x480px.

DÁLKOMĚR DO 1000/2000m
Volitelným příslušenstvím je laserový dálkoměr, který je do 1000m a 2000m. Stačí jen zvolit variantu pro Vás, připojit dálkoměr k přístroji a můžete si vychutnávat automatické počítání balistiky díky inovativnímu balistickému počítači v přístroji.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

100 %

Anonym
díky klukum z Thermfox, nastřeleno, připraveno na zbrani a už jen vyrazit do lesa

100 %

Anonym
davam 100:-)

100 %

Noční můra
čumim jak to chodí, fakt dobrý

100 %

Patrik
Super

100 %

Marek S
Děkuji Vám za rychlé dodání včetně seřízení balistiky.