AFFO AL 25

V současnosti velmi oblíbená série AFFO vznikla na základě vysoké poptávky po velmi kompaktních pozorovacích monokulárech o vysokém výkonu s velkým zorným polem, velmi jednoduchým ovládáním a ultimátní odolností. Výrobce tyto požadavky splnil do puntíku a přinesl na trh velmi vydařený monokulár ve třech provedeních.
35 899 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 384 x 288
Průměr objektivu: 25 mm
Typ produktu: Monokuláry
Pro zakoupení produktu nás kontaktujte zde nebo na telefonním čísle: +420 702 127 565

AFFO AL 25

Videa
Divočáci - 100m
Divočáci - 40m
Nejvyšším modelem produktové řady je AFFO AL25 určené pro náročnější uživatele s dostatečným výkonem pro veškeré lovecké situace. Rozlišení senzoru 384x288 umožní spolehlivě uživateli rozeznat zvěř ve vzdálenosti přes 800 metrů díky optickému zvětšení 2,5x a možnosti mechanického zaostření objektivu. Ergonomie termovize ihned padne do ruky a výrazně tím zjednoduší a prodlouží pozorování bez zjevné únavy. Výborně tvarovaná očnice a masivní provedení dioptrické korekce doplňuje celkový uživatelský komfort. Příjemným bonusem je baterie o velmi dlouhé výdrži přes osm hodin, kterou lze nabíjet pomocí klasického USB-C.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 384x288px
Velikost pixelu 12µm
NETD <40mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 25mm
Zorné pole 10,5° x 6,6°
Digitální zvětšení 1x-4x
Optické zvětšení 2,5x
Oční reliéf 20mm
Dioptrická korekce -7 - +2
Detekce  1300m
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 640x400px
Typ baterie Interní Li-ion baterie / 3,6Ah / 3,6V
Výdrž baterie až 8h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ne
Mobilní aplikace Ano
Laserový dálkoměr Ne
Typ připojení USB-C / 5V
Úložiště  32GB
Voděodolnost IP67
Váha 350g
Rozměry 169x60x60mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

AFFO AL25
Termovizní monokulár AFFO AL25 je základní pozorovací termovize pro lovce, která se vyznačuje jak moderním vzhledem, tak kompaktní velikostí a příjemným držením v ruce. AFFO používá vlastní vyvinuté 12µm jádro s rozlišením 384x288px a 25mm čočku z germania. Podporuje pořizování fotek a nahrávání videí díky integrovanému vysokorychlostnímu úložišti o kapacitě 32GB. Zaoblené tělo přístroje se dokonale přizpůsobí tvaru dlaně, takže se velmi pohodlně drží.

Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

PŘIPRAVEN DO KAŽDÉ LOVECKÉ SITUACE
Odolné kompaktní tělo z pevného plastu s vyšší tvrdostí a odolností proti nárazu. Modernizovaná ochrana proti zatečení vody. Zkrátka, AFFO AL25 se přizpůsobí všem loveckým podmínkám a vlivu počasí.

MODERNÍ SENZOR 384x288px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj AFFO AL25 disponuje senzorem s rozlišením 384x288px. InfiRay technologie Ultra Clear společně s velkým AMOLED displejem o rozlišení 640x400px poskytne velmi příjemné pozorování zvěře za každé situace.

DETEKCE AŽ 1,3KM
Kombinací výkonného senzoru InfiRay a 25 mm čočky objektivu dosahuje termovizní monokulár AFFO AL25 detekční vzdálenosti až 1,3 kilometru. Detekční vzdálenost se ještě prodlužuje při vhodném počasí pro pozorování.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

99 %

Aleš
moc pěkný obraz a příjemný displej pro oči.

100 %

Vašek R.
Poměr cena/kvalita naprosto dostačující pro běžné myslivecké využití v ČR.

99 %

Antonín
maká to suprově, jsem spokojen za tu cenu.

100 %

Jiří P.
Kouká to parádně, zatím jsem velmi spokojen, děkuji za doporučení!

100 %

Martin
naprosto dostačující, malé, lehké.