AFFO AL 19

V současnosti velmi oblíbená série AFFO vznikla na základě vysoké poptávky po velmi kompaktních pozorovacích monokulárech o vysokém výkonu s velkým zorným polem, velmi jednoduchým ovládáním a ultimátní odolností. Výrobce tyto požadavky splnil do puntíku a přinesl na trh velmi vydařený monokulár ve třech provedeních.
30 450 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 384 x 288
Průměr objektivu: 19 mm
Typ produktu: Monokuláry
Pro zakoupení produktu nás kontaktujte zde nebo na telefonním čísle: +420 702 127 565

AFFO AL 19

Videa
Divočáci - 70m
Divočáci - 320m
Divočáci - 100m
Prostředním modelem produktové řady je AFFO AL19 určené pro náročnější uživatele, avšak s dostatečným výkonem pro velkou většinu lovecký situací. Rozlišení senzoru 384x288px umožní spolehlivě uživateli rozeznat zvěř ve vzdálenosti přes 600 metrů díky dvojnásobnému optickému zvětšení a možnosti mechanického zaostření objektivu. Ergonomie termovize ihned padne do ruky a výrazně tím zjednoduší a prodlouží pozorování bez zjevné únavy. Výborně tvarovaná očnice a masivní provedení dioptrické korekce doplňuje celkový uživatelský komfort. Příjemným bonusem je baterie o velmi dlouhé výdrži přes osm hodin, kterou lze nabíjet přes klasické USB-C.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 384x288px
Velikost pixelu 12µm
NETD <40mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 19mm
Zorné pole 13,8° x 8,7°
Digitální zvětšení 1x-4x
Optické zvětšení 2x
Oční reliéf 20mm
Dioptrická korekce -7 - +2
Detekce  1000m
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 640x400px
Typ baterie Interní Li-ion baterie / 3,6Ah / 3,6V
Výdrž baterie Až 8h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ne
Mobilní aplikace Ano
Laserový dálkoměr Ne
Typ připojení USB-C / 5V
Úložiště  32GB
Voděodolnost IP67
Váha 350g
Rozměry 169x60x60mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

AFFO AL19
Termovizní monokulár AFFO AL19 je základní pozorovací termovize pro lovce, která se vyznačuje jak moderním vzhledem, tak kompaktní velikostí a příjemným držením v ruce. AFFO používá vlastní vyvinuté 12µm jádro s rozlišením 384x288px a 19mm čočku z germania. Podporuje pořizování fotek a nahrávání videí díky integrovanému vysokorychlostnímu úložišti o kapacitě 32GB. Zaoblené tělo přístroje se dokonale přizpůsobí tvaru dlaně, takže se velmi pohodlně drží.

Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

PŘIPRAVEN DO KAŽDÉ LOVECKÉ SITUACE
Odolné kompaktní tělo z pevného plastu s vyšší tvrdostí a odolností proti nárazu. Modernizovaná ochrana proti zatečení vody. Zkrátka, AFFO AL19 se přizpůsobí všem loveckým podmínkám a vlivu počasí.

INFIRAY SENZOR 384x288px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj AFFO AL19 disponuje senzorem s rozlišením 384x288px. InfiRay technologie Ultra Clear společně s velkým AMOLED displejem o rozlišení 640x400px poskytne velmi příjemné pozorování zvěře za každé situace.

DETEKCE AŽ 1000M
Kombinací výkonného senzoru a 19 mm čočky objektivu dosahuje termovizní monokulár AFFO AL19 detekční vzdálenosti až 1 kilometr. Detekční vzdálenost se ještě prodlužuje při vhodném počasí pro pozorování.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

99 %

Aleš
moc pěkný obraz a příjemný displej pro oči.

100 %

Vašek R.
Poměr cena/kvalita naprosto dostačující pro běžné myslivecké využití v ČR.

100 %

Antonín
maká to suprově, jsem spokojen za tu cenu.

99 %

Jiří P.
Kouká to parádně, zatím jsem velmi spokojen, děkuji za doporučení!

99 %

Marek
na mé lovy v lese naprosto dostačující