ZOOM ZH 38

Zoom ZH 38 je Mercedesem v nabídce monokulárů. Jeho inovativní funkce spočívají v kombinaci toho nejlepšího, co monokuláry InfiRay dosud představují. Vyšší cena je v tomto případě vynahrazena neuvěřitelnou univerzálností a výkonem.
45 000 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 640 x 512
Průměr objektivu: Variabilní 19 - 38 mm
Typ produktu: Monokuláry

ZOOM ZH 38

Videa
Divočáci - 70m
Divočáci - 80m
Divočáci - 580m
Divočáci, jelen sika - 110m
Při tvorbě tohoto monokuláru byl kladen požadavek na maximální detekční výkon společně s velmi výkonnou vyměnitelnou baterií. Dalším jedinečným prvkem je duální zvětšení(zorné pole) objektivu, kterým si uživatel Zoomu zvolí dle aktuálních podmínek menší, či větší základní optické zvětšení, které sebou současně přináší i proměnlivou velikost zorného pole. Pozorovatel tak například s výhodou nastaví zvětšení 1,6x s velkým zorným polem při lovu v lese, nebo velké zvětšení 3,2 x avšak s malým zorným polem, které ho však při lovu v rozlehlých polích nějak neomezuje. Brilatní obraz a ergonomické tvary přístroje navíc dopňují zva velmi výkonné bateriové boxy, které jsou jako bonus kompatibilní s modely zaměřovačů RICO RH50 a RICO RL42. I z toho plyne, že preference majitelů těchto zaměřovačů je co se týče monokuláru celkem jasná.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Duální objektiv
Duální objektiv
Detekce
Detekce
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 640x512px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Citlivost senzoru na teplotní rozdíly <25mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 19mm (f/0,8) / 38mm (f/1,0)
Zorné pole 22,9° x 17,2° / 11,5° x 8,7°
Základní zvětšení 1,1x
Digitální zvětšení 1x-4x
Průměr očního reliéfu 5,5mm
Dioptrická korekce 5D
Detekce  1000-2200m
Typ displeje FHD AMOLED
Výdrž baterie 2x10h
Digitální kompas Ano
Wi-Fi Ano
Nahrání zvuku Ano
Aplikace Ano
Typ připojení USB-C
Úložiště  32GB
Voděodolnost IP67
Váha 580g
Rozměry 190x65x60mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotogra+í a videa atd.)

ZOOM ZH38
ZOOM ZH38 je profesionální termovizní monokulár s duálním optickým zoomem vybaven vysoce výkonným senzorem a plnobarevným FHD AMOLED displejem s vysokým rozlišením. Skvělý pomocník pro velmi náročné uživatele, kteří hledají univerzálního pomocníka se širokým zorným polem pro šoulání (19mm čočka) a zároveň rychlou identifikaci zvěře (38mm čočka)
Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

NOVÝ FULLHD AMOLED DISPLEJ
ZOOM disponuje vestavěným 0,4palcovým full-barevným HD displejem v rozlišení 1440×1080px. Ve spojení s novým okulárem a duálním objektivem představuje jasnější vidění a výrazně šetří oči při pozorování.

MODERNÍ SENZOR 640x512px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj ZOOM ZH38 disponuje senzorem s rozlišením 640x512px. InfiRay technologie Ultra Clear společně s AMOLED displejem poskytne velmi příjemné pozorování zvěře za každé situace.

20 HODIN V PROVOZU
Nový algoritmus zajišťuje výraznou úsporu baterie a společně s vyměnitelnou vysokokapacitní lithium-iontovou baterií 4400mAh zajišťuje až 10 (2x10h) hodin provozu. Baterii lze jednoduše vyjmout a vyměnit.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

100 %

Robert
Děkuji za výběr a pomoc při hledání vhodné termošky pro mne :-) Jsem maximálně spokojený.

100 %

Anonym
Děkuji Vám za doporučení, funguje jak má.

100 %

Tomáš
Ideální na šoulání. Pecka orientace v terénu díky 19mm čočce a 38 na čtení :))

100 %

Anonym
Baterka, čočky, obraz = TOP. Jsem maximálně spokojený.

100 %

Anonym
Parádní ten duální objektiv