MATE MAL 25

Je skvělou ekonomickou volbou pro milovníky předsádek, kteří jim dávají přednost třeba kvůli střídání na vícero denních puškohledech. Nízká hmotnost a velmi líbivý dizajn spolu s odnímatelným ovládacím panelem vytváří z předsádek série MATE pohotového společníka pro lov nejen v noci.
47 000 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 384 x 288
Průměr objektivu: 25 mm
Typ produktu: Předsádky

MATE MAL 25

vyniká zejména velmi vysokým výkonem i přes svoje nižší rozlišení 384x288. Neméně zajímavá je možnost připojení externího laserového dálkoměru, což je v současnosti ve světě předsádek unikátem. V balení nalezne zákazník powerbanku, jenž lze v případě potřeby připojit rychloupínačem na tubus puškohledu a zajistit tak pro svůj MATE MAL 38 maximum energie i v extrémních situacích. Ovládací panel předsádek MATE je na těle držen silným magnetem, přičemž lze odejmout a připevnit páskou třeba na zbraň kvůli dosahu, nebo můžete ovládat svůj MATE třeba z kapsy kalhot.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 384x288px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Šum odpovídající rozdílu teplot (mK) <25mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 25mm
Použitelné zvětšení na puškohledu 1x-5x
Zorné pole 10.6°x7,9°
Zvětšení v režimu monokulár 1-4x
Detekce  1300m
Typ displeje OLED
Rozlišení displeje 1024x768px
Typ baterie Interní (4h) + Externí bateriový dock (7h)
Výdrž baterie 11h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ano
Laserový dálkoměr Ano, volitelný - lze přikoupit
Typ připojení USB-C
Voděodolnost IP67
Váha 460g
Rozměry 132x62x68mm
Přesnost  1,5MOA

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

MATE MAL25
MATE MAL25 je vyroben ze slitiny hořčíku, což výrazně snižuje hmotnost o 50% a zlepšuje přesnost. MATE disponuje spoustou praktických funkcí, včetně odnímatelných magnetických tlačítek, které můžete upevnit na pažbu, přídavný laserový dálkoměr a režimem monokuláru. Je ideálním pomocníkem pro ty, kteří chtějí kompaktní velikost, praktičnost a detailní obraz.

Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

NÍZKÁ HMOTNOST
MATE MAL25 má o 20% nižší hmotnost než ostatní produkty tohoto typu. Jeho hlavní výhodou jsou také rozměry, díky kterým se s ním velmi dobře manipuluje.

NOVÝ SENZOR 384x288px s NETD pod 25mK
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj MATE MAL25 disponuje senzorem s rozlišením 384x288px a citlivostí menší než 25 mK!

PŘESNOST 1,5MOA
MATE MAL25 byl vyvinut tak, aby bylo možné ho využívat na každé lovecké ráži a přesto si zachoval svou přesnost 1,5MOA.
DÁLKOMĚR JAKO EXTERNÍ ZDROJ PRO NAPÁJENÍ
Laserový dálkoměr je pro MATE volitelné příslušenství, které si může uživatel zakoupit. Uchycení je pomocí lišty a zároveň funguje jako externí napájení, které prodlouží výdrž produktu o 4 hodiny.

PŘEDSÁDKA A MONOKULÁR
Externí okulár lze volitelně přikoupit a uživatel tak může přístroj využívat i pro běžné pozorování jako monokulár. Při lovu pak stačí jen nacvaknout na adaptér na puškohledu.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

100 %

Marek
MATE jsem dlouho prohlížel na výstavách, až teď se mi dostal do ruky a mohl jsem testovat v praxi. Za mne ta předsádka nemá konkurenci. Skvěle sedí, je to lehké, ocenil jsem i magnetická tlačítka. Paráda! S pozdravem, Marek K.

100 %

T.N.
Dlouho jsem nevedel co, strejda to ma a je uz pul roku spokojen. Taky jsem koupil a jsem rad.

100 %

Anonym
It's absolutely amazing product with a lot of really good features. Im so happy.

100 %

Radim
koupil jsem to na malorážku a už to hazím i na mého blasera. Kvalitní, litá to přesně. Nemohu vytknout nic.