MATE MAH 50 R

Je perfektní volbou pro milovníky předsádek, kteří nedělají ve výbavě kompromisy a vyžadují maximální kvalitu za svoje peníze. Nízká hmotnost a velmi líbivý design spolu s odnímatelným ovládacím panelem, dálkoměrem a balistickým kalkulátorem vytváří z předsádky MATE MAH 50 R pohotového společníka s naprosto luxusním obrazem pro lov nejen v noci.
99 000 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 640 x 512
Průměr objektivu: 50 mm
Typ produktu: Předsádky

MATE MAH 50 R

Vyniká nejvyšším výkonem mezi předsádkami a právem si okamžitě vydobyl místo na světových trzích. Výjimečně ostrý obraz umožňující pohodlně lovit i na zvětšení 12x bez výrazné ztráty kvality obrazu z něj dělají předsádku, která nemá limity ve vzdálenosti lovu. Zabudovaný laserový dálkoměr je v současnosti ve světě předsádek unikátem, nicméně posouvá možnosti lovu s termovizní předsádkou zase o velký kus kupředu. To byl přesně cíl při vývoji série MATE.
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Dálkoměr
Dálkoměr
BC
BC
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 640x512px
Velikost pixelu 12µm
NETD - Šum odpovídající rozdílu teplot (mK) <18mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 50mm
Použitelné zvětšení na puškohledu 1x-10x
Zorné pole 8,8°x7,0°
Zvětšení v režimu monokulár 1-4x
Detekce  2600m
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 1024x768px
Typ baterie Interní (4h) + Externí baterie (5h)
Výdrž baterie 11h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ano
Laserový dálkoměr Ano, do 1200m
Typ připojení USB-C
Voděodolnost IP67
Váha 500g
Rozměry 147x75x73mm
Přesnost  1MOA

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

MATE MAH 50 R
MATE MAH 50 R je vyroben ze slitiny hořčíku, což výrazně snižuje hmotnost o 50% a zlepšuje přesnost. MATE disponuje spoustou praktických funkcí, včetně odnímatelných magnetických tlačítek, které můžete upevnit na pažbu, přídavný laserový dálkoměr a režimem monokuláru. Je ideálním pomocníkem pro ty, kteří chtějí kompaktní velikost, praktičnost a detailní obraz.

Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

NÍZKÁ HMOTNOST
MATE MAH 50 R má o 20% nižší hmotnost než ostatní produkty tohoto typu. Jeho hlavní výhodou jsou také rozměry, díky kterým se s ním velmi dobře manipuluje.

NOVÝ SENZOR 640x512px s NETD pod 18mK
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj MATE MAH 50 R disponuje senzorem s rozlišením 640x512px a citlivostí menší než 18 mK!

PŘESNOST 1MOA
MATE MAH 50 R byl vyvinut tak, aby bylo možné ho využívat na každé lovecké ráži a přesto si zachoval svou přesnost 1MOA.
DÁLKOMĚR A BALISTICKÝ KALKULÁTOR
Kompaktní laserový dálkoměr v těle a balistický kalkulátor dělají z předsádky MATE MAH50R skvělého pomocníka pro lov na dlouhé vzdálenosti. Další výhodou jsou odnímatelné tlačítka, které si můžete pomocí pásku upnout na pažbu hlavně a namísto tlačítek vložit externí nabíjecí zdroj, který prodlouží životnost přístroje o dalších 5h.

PŘEDSÁDKA A MONOKULÁR
Externí okulár lze volitelně přikoupit a uživatel tak může přístroj využívat i pro běžné pozorování jako monokulár. Při lovu pak stačí jen nacvaknout na adaptér na puškohledu.

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

100 %

Marek
MATE jsem dlouho prohlížel na výstavách, až teď se mi dostal do ruky a mohl jsem testovat v praxi. Za mne ta předsádka nemá konkurenci. Skvěle sedí, je to lehké, ocenil jsem i magnetická tlačítka. Paráda! S pozdravem, Marek K.

100 %

T.N.
Dlouho jsem nevedel co, strejda to ma a je uz pul roku spokojen. Taky jsem koupil a jsem rad.

100 %

Anonym
It's absolutely amazing product with a lot of really good features. Im so happy.

100 %

Radim
koupil jsem to na malorážku a už to hazím i na mého blasera. Kvalitní, litá to přesně. Nemohu vytknout nic.