E6 PRO V3

Řada „E6“ sebou přináší momentálně nejvyšší rozlišení, které poskytuje opravdu nevšední zážitek z dokonale prokreslené scény.Laik by řekl, že vidí černobílou fotku. Citlivost senzoru dosahuje 25 mK , což znamená v praxi vykreslení i toho nejmenšího detailu.
65 000 Kč
Více informací
Výrobce: Infiray
Rozlišení: 640 x 512
Průměr objektivu: 50 mm
Typ produktu: Monokuláry

E6 PRO V3

InfiRay E6 PRO V3 – nejvýkonnější monokulární termokamera prémiové řady z produkce společnosti InfiRay. Díky germaniové čočce s průměrem 50 mm a clonou F1 s použitím senzoru o rozlišení 640x 512 pixelu v 12 um můžeme hovořit o vlajkové lodi mezi monokulary InfiRay .Největší dosah detekce z ní dělají nepostradatelného pomocníka hlavně při lovech v polních a lučních honitbách. Tento přístroj je volbou pro ty, kdož nechtějí žádné kompromisy!
Senzor
Senzor
Citlivost
Citlivost
Displej
Displej
Výdrž
Výdrž
Objektiv
Objektiv
Detekce
Detekce
Specifikace Produktu
Rozlišení senzoru 640x512px
Velikost pixelu 12µm
NETD -Citlivost senzoru na teplotní rozdíly <25mK
Obnovovací frekvence (Hz) 50Hz
Čočka objektivu (mm) 50mm
Zorné pole 8,8° x 7,0°
Digitální zvětšení 1x-4x
Optické zvětšení 2,9x
Oční reliéf 20mm
Dioptrická korekce -5 - +5
Detekce  2600m
Typ displeje OLED
Rozlišení displeje 1024x768px
Typ baterie integrovaná Li-Ion 3,7v, 3600 mAh
Výdrž baterie až 6h
Wi-Fi Ano
Foto/Video Ano
Nahrávání zvuku Ne
Mobilní aplikace Ano
Laserový dálkoměr Ne
Typ připojení USB-C / 5V
Úložiště  32GB
Voděodolnost IP67
Váha 500g
Rozměry 202x65x64mm

* Výdrž baterie je závislá na četnosti využití funkcí (Wi-Fi, pořizování fotografií, videa atd.)

E6 PRO V3
Termovizní monokulár E6 PRO V3 je jedním z velmi oblíbených produktů z řady EYE. Přístroj disponuje spoustou užitečných funkcí a technologií. Skvělý pomocník pro ty, co chtějí odolné tělo s příjemným držením a velmi povedený obraz.
Seznamte se s produktem níže. Náš tým Thermfox dává produktu:

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
Přístroj byl navržen tak, aby jeho ovládání bylo co nejsnadnější a mohl se v něm zorientovat úplně každý. Ovládání je pomocí čtyř pogumovaných tlačítek, které skvěle reagují i při manipulaci v rukavicích.

INFIRAY SENZOR 640x512px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firem, které si své produkty opatřují vlastními senzory. Díky této skutečnosti může nabídnout maximální kvalitu, podporu aktualizací i v budoucnu a nejmodernější dostupné technologie pro vývoj. Přístroj E6 PRO V3 disponuje senzorem s rozlišením 640x512px. InfiRay technologie Ultra Clear společně s novým OLED displejem poskytne velmi detailní pozorování zvěře za každé situace.

NOVÝ OLED DISPLEJ
Zabudovaný nový vysoce kontrastní OLED displej umožňuje dokonalé vykreslení, vyšší rychlost odezvy a dokáže vytvářet ostřejší obraz. InfiRay Outdoor chtělo maximálně vyhovět požadavkům uživatelů, díky čemuž přístroj nabízí výběry ze dvou odstínů zobrazení pro šetření zraku: C (studený) a W (teplý).

APLIKACE InfirayOutdoor
Profesionální, ale zároveň jednoduchá aplikace InfiRay Outdoor!

přináší zcela nové možnosti pro lovce. Spojení Wi-Fi přístoje s Vaším telefonem dokážete aktualizovat nový firmware, stahovat a prohlížet fotografie či videa. Případně si prohlédnout Váš zážitek ihned po lovu, a to i v hustém lese bez signálu. Vývoj aplikace jde stále dopředu a můžeme se již teď těšit na spousty nových funkcí.

Recenze produktu

100 %

Michal
Kolega doporučil, jelikož tomu rozumí a nelituju.

98 %

Anonym
Všechno super, jen ta integrovaná baterie nic moc.

100 %

Bedrich
GOOD!!

99 %

Anonym
termo značka ideál

99 %

Gusta
super

98 %

Tomaš.K
Velmi profesionální přístup,je jasné že pánové se v termovizních přístrojích vyznají a byli maximálně ochotní.takovýto přístup dnes aby človek pohledal.